Kızlar İçin Temizlik Oyunu

Android için Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 14 MB
  • Version 1.0.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Joker Kids Games
Kızlar İçin Temizlik Oyunu oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza tamamen ücretsiz bir şekilde yükleyerek kızlarınıza ev temizliği yapmanın pratik ve eğlenceli yollarını öğretecek olan mükemmel bir oyuna sahip olmal

Kızlar İçin Temizlik Oyunu oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza tamamen ücretsiz bir şekilde yükleyerek kızlarınıza ev temizliği yapmanın pratik ve eğlenceli yollarını öğretecek olan mükemmel bir oyuna sahip olmalarını ve çok eğlenceli zaman geçirmelerini sağlayabilirsiniz.

Kızlar İçin Temizlik Oyunu oyunundaki güzel kız son zamanlarda ev temizliğini çok aksattı. Artık evi oldukça kirli ve dağınık durumda. Şimdi evi toplamalı ve temizlemeli. Ancak kızlarınızın yardımına ihtiyacı var. Çünkü bütün bu işleri tek başına asla yapamaz.

Kızlarınız ilk olarak güzel kız ile birlikte evin her yerine dağılmış olan eşyaları toplayıp ait olduğu yerlere yerleştirecek ve çöp kutusunu alarak çöpleri toplayıp atacak. Sonra da yerleri süpürerek silecek. Sonra da eşyaların tozunu alarak evin her yerini tertemiz yapacaklar. Bu sayede hem ev temizliği yapmayı sevecek hem de çok eğlenceli zaman geçirecekler.

Daha Fazla Göster
Kızlar İçin Temizlik Oyunu indir